Коптильня Аромат гарячого копчення
Призначена для копчення в домашніх умовах (риба-м'ясо- ковбаса)
Матеріал харчова неіржавка сталь
ЕМКОСТЬ 14 ЛИТ
ТЕРМОМЕТР
ШЛАНГ ДЛЯ ВИВОДУ ДИМА
ПІДДОН ДЛЯ ЖИРА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аромат |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 3 |
| Форма | Циліндрична |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь, Пальники |
| Джерело диму | Тріска |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 3 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр коптильні | 260 мм |
| Довжина коптильні | 260 мм |
| Ширина коптильні | 260 мм |
| Висота коптильні | 320 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Діаметр | 260 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | коробка картонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴









